BESIM AVDYLI E SADIK KUQI

49 kėngė, 265min 96sec, nga Besim Avdyli e Sadik Kuēi

Ndryshimi i fundit i faqes 17.04.2011 12:53

Google
  

Besim Avdyli dhe Miftar Tahiri

  Besim Avdyli e Sadik Kuēi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kėngėt mund tė ndėgjohen me Winamp, nėse nuk e keni, mund ta shkarkoni kėtu

Kėngėt janė tė kualitetit tė ulėt, pėr shkak tė mungesės tė vendit tė lirė nė faqe.

Pėr ata qė dėshirojnė ta ndihmojnė faqen:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore