BIB KOSOVA

33 kėngė, 284min 14sec nga Bib Kosova

Ndryshimi i fundit i faqes 17.04.2011 12:54

Google
  

Bib Kosova

Bib Kosova me violinė dhe Aziz Gashin, Tetovė

Bib Kosova ( ēifteli), 1981

Kėngėt mund tė ndėgjohen me Winamp, nėse nuk e keni, mund ta shkarkoni kėtu

Kėngėt janė tė kualitetit tė ulėt, pėr shkak tė mungesės tė vendit tė lirė nė faqe.

Pėr ata qė dėshirojnė ta ndihmojnė faqen:

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore