Kėtu disa foto tė realizuara nė Kosovė dhe nė Shqipėri nė 2005.

                                                                                                                                                                                                     

 

Foto 2006

Foto 2007

Foto nga Akademia pėrkujtimore pėr Salih e Feriz Krasniqin

 

 

Hit Counter