GRUPI "HAJVALIA"

7 kėngė, 31min 01sec nga Grupi "Hajvalia"

Ndryshimi i fundit i faqes 10.03.2011 13:11

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google


Grupi "Hajvalia" "Mitrovicėn s'ka qė e ndanė"

Marrė nga www.albanianvideos.com

  • Boll e mirė qė del nė shkallė 4 min 26 sec
  • Dėshmorit Rifat Goxhufit 4 min 11 sec
  • Hajde lule 3 min 12 sec
  • Ku e ka djepin Serbia 4 min 40 sec
  • Kushtuar dėshmorėve Milazim dhe Bekim Berisha 4 min 23 sec
  • Ti Kosovė je kopsht me lule 4 min 39 sec
  • U dal njė bilbil 4 min 39 sec

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes