GRUPI TURJAKU

11 kėngė, 57min 79sec, nga Grupi Turjaku

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Grupi Turjaku

 

 

 

  • Bill Klintoni fjalė ka ēue 6 min 48 sec
  • Intrumentale 1 min 41 sec
  • Lavdi dėshmorėve 11 min 53 sec
  • Mbaje veten nėnė Kosovė 7 min 39 sec
  • Nė krahė tė shqipes 3 min 59 sec
  • Si kėngėtar 14 min 10 sec
  • Uēk dhe Nato 10 min 04 sec
  • Vėllezėr shqiptar 3 min 25 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore