GRUPI I AGRON UKĖSMAJLIT

12 kėngė, 47min 81sec, nga Grupi i Agron Ukėsmajlit

Google

  Grupi i Agron Ukėsmajlit

 

 

 

 

 

 • Intrumentale 1 min 28 sec
 • Kėnga e Suharekės 3 min 31 sec
 • Kėngė pėr Jezercin 5 min 48 sec
 • Kėngė pėr Lulėzim Gutėn 6 min 42 sec
 • Kėngė pėr Reshat dhe Zen Muēėn 3 min 25 sec
 • Kushtrimi i Uēk-sė 3 min 16 sec
 • Masakra e Reēakut 8 min 28 sec
 • Mori nanė e mjera nanė 3 min 12 sec
 • Moj trimėreshė lokja jonė 2 min 29 sec
 • Nė bjeshkė tė Budakovės 2 min 59 sec
 • Nė qafė tė Duhlės 3 min 21 sec
 • Ngriten retė 5 min 42 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore