HALIL E HYSEN CĖRVADIKU

45 kėngė, 377min 48sec nga Halil e Hysen Cėrvadiku

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 09:08

Dėgjo kėngėt

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Halil Cėrvadiku

Biografia e tij

Hysen Cėrvadiku

Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Rrukiqi

Biografia e tij

Faqja e Shaqir Cėrvadikut

 

 

 

 

 • Halil Cėrvadiku e Tahir Drenica Kėnga e Ymer Agės 23 min 29 sec
 • Halil Cėrvadiku Lulėzoi fusha, lulėzoi mali 1 min 54 sec
 • Halil Cėrvadiku Prej Kosove deri nė Nish 3 min 01 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku E para pemė piqet qershia 5 min 32 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Hypi ēika nė mollė 1 min 37 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Karajfil, lule nė ballė 6 min 42 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kėnga e Ahmet Shtimes 28 min 53 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kėnga e Metė Sahitt 30 min 53 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kėnga e Qorr Ilazit 18 min 29 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kėngė tė zgjedhura ( Nė Qylagė) 17 min 22 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Knona bylbyl knona 4 min 18 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kryet e mirė pėr shami 5 min 24 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Kunrat e zeza 2 min 30 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Lulėzoi fusha, lulėzoi mali 3 min 40 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku O bylbyl, shpend i bardhė 2 min 25 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Syni yt i zi 5 min 24 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Unė nė kėtė anė e ti n'atė anė 6 min 43 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku Valle instrumentale 2 min 24 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Dervish Pasha dul nė kodėr 4 min 50 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Hasan Begut selam mi qoni 11 min 50 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Mora abdesin 8 min 57 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Na shkoj ēika te daja i vet 2 min 07 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Ore det 3 min 53 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Po tė kėrkoj nėpėr mahallė 4 min 38 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Prej Podrime po vjen haberi 5 min 17 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Te shtunen mrama 8 min 51 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Unė nė kėtė anė e ti n'atė anė 5 min 07 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Valle instrumentale I 3 min 02 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku, Ibrahim Krasniqi e Qazim Berisha Valle instrumentale I 2 min 53 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Ali Pasha po e hap tefterin 8 min 23 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Dy nuse, dy kunata 8 min 23 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Hajmedet po na Malėsia 6 min 11 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Isa Beg po thėrret nana 4 min 41 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Kėnga e Asllan Pashės 4 min 15 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Kėnga e Musė Tahirit (jo komplet) 12 min 13 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Shote Galicėn 4 min 09 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku N'Kaēanik deri n'Boletin 5 min 51 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Oj Shkodėr 4 min 06 sec
 • Halil, Hysen e Shaqir Cėrvadiku Te shtatė krajlat po rrehin telin 9 min 49 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Drenica (violinė Qazim Berisha) nė vitet e '70 Kėnga e Dervish Pasha, burrė i vogėl 7 min 32 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Drenica (violinė Qazim Berisha) nė vitet e '70 Ditėn e rruzit tė msharrit 8 min 23 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Drenica (violinė Qazim Berisha) nė vitet e '70 Kėnga e Drazh Mihajlit 25 min 47 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Drenica (violinė Qazim Berisha) nė vitet e '70 Kėnga e Mrikės 11 min 55 sec
 • Halil e Hysen Cėrvadiku dhe Tahir Drenica (violinė Qazim Berisha) nė vitet e '70 Kėnga e Sylė Rezallės 4 min 45 sec

 

Hit Counterprej hapjes sė faqes

Faqja kryesore