HALIT GASHI

35 kėngė, 185min 58sec, nga Halit Gashi

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Halit Gashi

 

 

 

 • Kastrioti m'ka ardhė nė andėrr 3 min 26 sec
 • Kem thurrė kėngė nė tel t'sharkisė 3 min 26 sec
 • Kėnga e Radishevės dhe Kėnga e Kralit tė Austrisė 21 min 53 sec
 • Kėnga e Xhavit Pashės dhe Kėnga e Kadri Bistricės 33 min 28 sec
 • Kaėngė pėr bashkimin kombėtarė 3 min 41 sec
 • Kėngė pėr Enver Hoxhėn 4 min 22 sec
 • Kėngė pėr Isė Boletinin I 5 min 03 sec
 • Kėngė pėr Isė Boletinin II 5 min 06 sec
 • Kėngė pėr Sali Shabanin 4 min 00 sec
 • Kėngė pėr viktimat e Tivarit 3 min 21 sec
 • Kėngė pėr vitin '56 3 min 47 sec
 • Kokėn lart moj Dardani 4 min 33 sec
 • Kush po i thotė Drenicės 2 min 28 sec
 • Lamtumirė vendet e mia 4 min 28 sec
 • Moj Kosovė djep lirie 2 min 58 sec
 • Moj Kosovė, Kosova trime 7 min 43 sec
 • N'goni vllazen kosovarė 6 min 16 sec
 • N'kopshtin tim tė bukur 6 min 44 sec
 • Oj Kosovė e dashur, oj toka shqiptare 5 min 16 sec
 • Preng Can Alia 4 min 24 sec
 • Pėr Kosovėn 8 min 10 sec
 • Pėr tradhėtarėt e vendit 7 min 40 sec
 • Pesė dekada n'Jugosllavi 3 min 21 sec
 • ēifteli simboli i joni 4 min 34 sec
 • Shfletoj faqe nga historia 5 min 56 sec
 • Sot bylbylit 3 min 49 sec
 • U bė betimi u dha besa 9 min 04 sec
 • Valle I 2 min 25 sec
 • Valle II 2 min 26 sec
 • Valle III 1 min 43 sec
 • Valle IV 2 min 27 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore