IBRAHIM MUQAJ, ISLAM MUSTAFA DHE AGIM OSMANI

27 kėngė, 116min 32sec, nga Ibrahim Muqaj, Islam Mustafa dhe Agim Osmani

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 09:09

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Ibrahim Muqaj, Islam Mustafa dhe Agim Osmani 

 

 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Flakė e kuqe u ndez Gjakova 4 min 25 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Kėngė pėr Adem Demaēin 3 min 56 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Kėngė pėr Afrim Prevden 4 min 56 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Kėngė pėr Enver Hadrin 4 min 07 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Kėngė pėr Fatime Sokolin 4 min 11 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Kėngė pėr Hydajet Hysenin 4 min 36 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Me njė gojė bajmė betimin 4 min 26 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Mėsuesi jonė Salih Morina 4 min 14 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Mirė se ju gjej vėllazen t'Kosovės 3 min 25 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Moj Kosovė legjendė e gjallė 4 min 31 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Oj Serbi shtrigė e vjetėr 3 min 59 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Islam Mustafa Pėr ushtar Fatmirin 4 min 08 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Jam i shkretė 2 min 39 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Kami pasė njė amanet 5 min 12 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Kėngė pėr Azem Hajdarin 3 min 57 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Mori ēikė 6 min 27 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Jemi njė komb kemi njė qėndrim 3 min 23 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Kėnga shqipe e qan gurin 5 min 46 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Me dy krena shqipja jonė 3 min 18 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Moj Tropojė zemėr flamuri 4 min 31 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani N'Beligrad krajli po vet 6 min 05 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani O i biri i Milloshit 5 min 49 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Po pyet mreti e shtatė krajlia 5 min 49 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Po ua thomė dy fjalė tė vėrteta 5 min 46 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Sllobodan more shka 3 min 32 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Tokė e shtrenjtė 4 min 43 sec
 • Ibrahim Muqaj dhe Agim Osmani Zogu i Vraninės 4 min 01 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore