FOTO NGA BALLINAT E PLLAKAVE TĖ GRAMAFONIT

FOTO NGA BALLINAT E PLLAKAVE TĖ GRAMAFONIT TĖ REALIZUARA NGA JUGOTONI SIPAS TĖ GJITHA GJASAVE NĖ VITET E 50'. 60' DHE 70'.

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 09:12

Google

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore