LATIF, ZEKĖ E AHMET ZABELI

 17 kėngė, 138min 35sec nga Latif, Zekė e Ahmet Zabeli

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 14:34

Dėgjo kėngėt

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Latif, Zekė e Ahmet Zabeli

Kėngėtarė nga Rezalla

Latif Zabeli (kėndon mė prim),

Zekė Zabeli (mė sharki),

Ahmet Zabeli (mė ēifteli) dhe shoku i tyre

 Muharrem Aruēi qė i pėrcjellė mė violin.

Por nė luftėn nė Drenicė mė 1998 ėshtė vrarė i ndjeri Latif Zabeli bashkė mė shumė tjerė nga ky fshat.

 

Por edhe tash kėndojnė nė dasma, vizita dhe ahenge.

Inshallah kam mujtė mė t’dhėnė informacione tė duhura.

Tė pėrshendes dhe tė uroj punė t’mbarė vazhdimisht

Pregatitur nga Murtez Shala

 

 

 

 

 • Kėnga e Ahmet Delisė Rezallė, 1995 15 min 30 sec

 • Kėnga e Hazir Goriqit Rezallė, 1985 16 min 59 sec

 • Kėnga e Hazir Goriqit Rezallė, 1995 11 min 30 sec

 • Kėnga e Imer Popocit Rezallė, 1985 12 min 28 sec

 • Kėnga e Mahmut Pashės Rezallė, 1995 8 min 00 sec

 • Kėnga e mėsuesit Rezallė, 1995 8 min 44 sec

 • Kėnga e Nak Berishės Rezallė, 1985 7 min 17 sec

 • Kėnga e Shaqir Grishtės Rezallė, 1985 12 min 39 sec

 • Kėnga e Zenės (jo komplet) Rezallė, 1995 6 min 06 sec

 • Kėngė pėr Avni Rrustemin Rezallė, 1995 4 min 50 sec

 • Kesh i vogėl edhe u rrita Rezallė, 1985 4 min 21 sec

 • Liri thėrret edhe shqiptari Rezallė, 1985 5 min 39 sec

 • Lordit nė Londėr Rezallė, 1995 13 min 22 sec

 • Moj Kosovė, nuri i lavdisė Rezallė, 1995 4 min 24 sec

 • Neper kafaz, zog bylbyl Rezallė, 1995 7 min 11 sec

 • O moj Kosovė, moj shpirt lirije Rezallė, 1995 3 min 54 sec

 • O moj Shkodėr, moj mizore Rezallė, 1995 7 min 41 sec

 • Falėnderoj Murtez Shalėn pėr kėto kėngė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore