MUSĖ HERTICA

43 kėngė, 389min 49sec nga Musė Hertica

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 09:22

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Musė Hertica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • '98 maj shtator Lufta nė Llap e Shalė 11 min 53 sec
 • Aksioni i armėve 1956 19 min 31 sec
 • Dėshmori Zahir Pajaziti 14 min 12 sec
 • Kėnga e Haxhi Tishukut I (1976-77) 23 min 42 sec
 • Kėnga e Haxhi Tishukut II (2007) 27 min 31 sec
 • Kėnga e Qorr Ilazit, Kėngė pėr Aradhėn Zenel Hajdini 27 min 09 sec
 • Kėngė pėr Bill Klintonin 6 min 50 sec
 • Krejt Evropa 6 min 19 sec
 • Martirėve tė lirisė Besim Latifi e Skėnder Manolli 20 min 28 sec
 • Mbaje veten Nėnė Kosovė 7 min 38 sec
 • M'falni shokė disa dakika 17 min 52 sec
 • Mic Sokoli nė dy jatagana 3 min 39 sec
 • Moj Kosovė 3 min 17 sec
 • Mu nė Vlorė tė lirisė, janė mbledhė burrat e shqiptarisė 16 min 14 sec
 • Nė kėmbė u ngrit mar Kosova 5 min 51 sec
 • Nė krah tė shqipes 4 min 00 sec
 • Nė Prizrenin tonė kreshnik 4 min 40 sec
 • Njė kėngė pėr Naimin 4 min 52 sec
 • O moj Kosovė tokė me arė  3 min 53 sec
 • Oj Kosovė gur i thatė 8 min 51 sec
 • Or e drejta 8 min 11 sec
 • Selman Sulltan Murati 2 min 48 sec
 • T'ejten mrama 5 min 12 sec
 • Trimave shqiptarė tė ranė nė Spanjė 4 min 01 sec
 • Uēk dhe Nato 10 min 07 sec
 • Vėllezėr shqiptar 3 min 25 sec
 • Musė Hertica me Litin dhe Bitin ēifteli kur kėndohet kėnga 4 min 21 sec
 • Musė Hertica me Litin dhe Bitin Kėngė pėr Besim Latifin e Skėnder Manollin 19 min 07 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Elifi i madh 7 min 19 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kėnga e Halil Hamzės 3 min 45 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kėnga e Sylė Rezallės 9 min 29 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kėngė pėr Bill Klintonin 8 min 17 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kėngė pėr flamurin 6 min 29 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kėngė pėr Mehmet Gjonin 8 min 29 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Kush i preu shqiptarėt n'Kabash 5 min 12 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin O ju shqiptar 10 min 09 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Po e pyeste gruaja-burrin 6 min 00 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Po kuvenin dy zogj t'malit 6 min 05 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Thėrret Prizreni mori Shkodėr 7 min 14 sec
 • Musė Hertica me Shkėlzenin Ugurolla Aziz bre djalė 9 min 31 sec
 • Musė Hertica e Rrahim Fejzullahu Mbahu e fortė Medvegjė oj motėr 2 min 25 sec
 • Musė Hertica e Rrahim Fejzullahu Nėna ime e dashur 5 min 06 sec
 • Musė Hertica e Rrahim Fejzullahu Oj Kosovė tokė me arė 5 min 25 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore