Kėtu mund tė lexoni disa pėrralla tė zgjedhura.

Tė gjitha kėto janė tė marra nga libri PĖRRALLA i botuar nga Instituti Albanalogjik i Prishtinės nė 1979, libėr i pregaditur nga i madhi Anton ēetta. Pėr tė gjithė ata qė dėshirojnė ti marrin dhe ti publikojnė nė faqe tjera, le tė kenė repsektin pėr kohėn time, shkruani ngacila faqe vinė (p.sh. www.rapsodet.com ). shkurt 2006.

                                                                                                                                                                    


 

e-mail

Faqja kryesore

Hit Counter