Kėtu mund tė lexoni dhe dėgjoni disa poezi tė zgjedhura.

Tė gjitha kėto poezi janė tė marra nė libra tė ndryshėm. Pėr tė gjithė ata qė dėshirojnė ti marrin dhe ti publikojnė nė faqe tjera, le tė kenė repsektin pėr kohėn time, shkruani ngacila faqe vinė (p.sh. www.rapsodet.com ). janar 2006.

 

Nėse nuk u pret nusja,

u pret nėna.

Nėse nuk u pret nėna,

u pret TOKA.


Poezi faqja e parė kėtu:

Poezi faqja e dytė kėtu:

Poezi faqja e tretė kėtu:

 

 

Faqja kryesore

Hit Counter