QAMILI I VOGĖL DHE MAZLLOM MEJZINI

61 kėngė, 196min 93sec, nga Qamili i Vogėl dhe Mazllom Mejzini

Ndryshimi i fundit i faqes 01.12.2008 13:24

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Qamili i Vogėl dhe Mazllom Mejzini

Marrė nga albasoul.com

 (Dhuratė nga Demiri)

Nė Amerikė me 17.12.1973 (Dhuratė nga Demiri)

 • Mazllom Mejzini Bukuri moj kur tė pashė 2 min 49 sec
 • Mazllom Mejzini Dashuri njėherė me gėzue 4 min 42 sec
 • Mazllom Mejzini Elif, Elif 2 min 36 sec
 • Mazllom Mejzini Errsinat pyllat 3 min 38 sec
 • Mazllom Mejzini Fjalėt e besė ti lidhim 2 min 57 sec
 • Mazllom Mejzini Hajde shkojmė nė Shkodėr 2 min 35 sec
 • Mazllom Mejzini Ke mi thanė qa i bana vetit 4 min 18 sec
 • Mazllom Mejzini Lulja prej lules 5 min 52 sec
 • Mazllom Mejzini Na leu dielli 2 min 27 sec
 • Mazllom Mejzini Njė grusht dhe 2 min 47 sec
 • Mazllom Mejzini O djali prej gembi 2 min 52 sec
 • Mazllom Mejzini Oj Kosovė tokė baroti 3 min 14 sec
 • Mazllom Mejzini Pa trashigim kam qenė 5 min 37 sec
 • Mazllom Mejzini Praj bylbyl 2 min 49 sec
 • Mazllom Mejzini Prej teje u ndava 3 min 48 sec
 • Qamili i Vogėl 30 ditė ka Ramazani 3 min 25 sec
 • Qamili i Vogėl Gonxhe qeli trėndafili 2 min 31 sec
 • Qamili i Vogėl I vujtun jam nė kėtė jetė 3 min 13 sec
 • Qamili i Vogėl Kėnga e Tėrmetit tė Dibres 3 min 24 sec
 • Qamili i Vogėl Kėnga e trimave gjakovarė 3 min 00 sec
 • Qamili i Vogėl Kėnga vėlla e motėr Tėrbeshi 2 min 58 sec
 • Qamili i Vogėl M'agoi dita 3 min 33 sec
 • Qamili i Vogėl Nė pranverė lulja nė behar 2 min 30 sec
 • Qamili i Vogėl Pėr herė tė parė moj Dile 2 min 51 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Bash n'zeman tė djelmėnisė 4 min 07 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Eja t'vejmė kurorė 3 min 16 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Hajde moj buzėburbuqe 5 min 39 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Hajde t'shkojmė nė Shkodėr 2 min 48 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Ke me thanė ēkai bana vetit 2 min 26 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Kėnga e Rexhep Gėrqarit 3 min 26 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Kėnga e Ulqinit 3 min 25 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Ku po kėndojnė dy kumria 2 min 51 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Prej teje u ndava 2 min 37 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini More kėndo o bylbyl 4 min 12 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Na leu dieli 3 min 37 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini N'Cana kala u nisa 3 min 47 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Njė grusht dhe pėr kujtim 4 min 07 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini O djalė prej gembi 4 min 19 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Po tė them moj lulja e allit 3 min 49 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Praj bylbyl 2 min 35 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Sa i bukur muaji i majit 2 min 22 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Tė shtunen kah iqinija 4 min 26 sec
 • Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini Zambaku i bardhė 2 min 47 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda 24 pashallarė 3 min 28 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda ēuni i vogėl 2 min 56 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Ditė e marte pa dal drita 2 min 46 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Ditėn e enjte kur dul drita 3 min 19 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kadalė dal po vjen pleqėria 2 min 31 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kėnga e Mahmut Pashės 6 min 01 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kėnga e Rexhės 2 min 57 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kėngė pėr Hysni Zajmin e Hajro Shabanin 3 min 31 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kėngė pėr Ramiz Sadikun 3 min 49 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kėngė pėr Skėnderbeun 5 min 47 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Ku po kėndojnė dy kumria 3 min 28 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kur tė pashė Shote Galica 2 min 18 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Kush e nisi luftėn i pari 3 min 01 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Mori lulja e bardhė 2 min 01 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda N'ato bjeshkė 2 min 55 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Prej njė shpati 3 min 26 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Qofsh e zezė e diel mrama 2 min 22 sec
 • Qamili i Vogėl e Bajrush Doda Tė shtunen kah iqinija 3 min 15 sec
 • Falėnderoj Haxhi Kastratin pėr disa kėngė  

 

 

 

Hit Counterprej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė pėr kėngė, shkruani nė e-mail.