QAZIM BERISHA E IBRAHIM KRASNIQI

10 kėngė, 54min 02sec nga Qazim Berisha e Ibrahim Krasniqi

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 09:28

Dėgjo kėngėt

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Qazim Berisha e Ibrahim Krasniqi

 • E para pemė, piqet qershia 6 min 26 sec

 • Kėnga e Rifat Pashės 8 min 08 sec
 • Kėnga e Sylė Rezallės 5 min 36 sec
 • Kėngė pėr Bajram Currin 2 min 38 sec
 • Kėngė pėr Shote Galicėn 3 min 10 sec
 • Kunrat e zeza 3 min 54 sec
 • Liri thėrret edhe shqiptari 5 min 03 sec
 • Moj syzezė 5 min 21 sec
 • Valle dhe Po veton, po murmuron 9 min 08 sec
 • Zambaku i parė kur lulėzon 4 min 38 sec
 • Inēizim i 14.12.1981

 

Pėr kėto kėngė falėnderoj Nexhat Idrizin

 

Hit Counterprej hapjes sė faqes

Faqja kryesore