SYLĖ MAHALLA

51 kėngė, 268min 72sec nga Sylė Mahalla

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 12:31

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Sylė Mahalla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ali Pasha njė burrė i vogėl 5 min 15 sec
 • Beteja e Jezercit 5 min 46 sec
 • ē'ėshtė kjo gjamė qė del nė det 6 min 53 sec
 • Dert mi dert 5 min 19 sec
 • Ditėn e rruzit tė masherrit 8 min 28 sec
 • Dola n'bahqe tuj gjezdisė 2 min 38 sec
 • Dul bilbili prej kafazit 3 min 29 sec
 • Elif, elif ma mirė me vdekė 9 min 02 sec
 • Invalidėt e luftės sė Uēk-sė 5 min 20 sec
 • Isa Begu herėt u que 8 min 25 sec
 • Janė mbledh burrat nė vend tė Kuvendit 4 min 11 sec
 • Kėngė pėr Kadri Ademin e Fadil Rashitin 4 min 52 sec
 • Kėngė pėr Ramė Bllacėn 7 min 03 sec
 • Kėngė pėr Rifat Berishėn 4 min 59 sec
 • Kėngė pėr Salih Shabanin 5 min 36 sec
 • Kėngė pėr Xhemshir Ademin 3 min 13 sec
 • Krisen topat 3 min 02 sec
 • Krisi pushka e krisi topi 5 min 42 sec
 • Kunrat e zeza 2 min 28 sec
 • Lufta e Kosharės 4 min 41 sec
 • Ma ke syrin prej kalltashit 3 min 29 sec
 • Mali-malit po i lėshon za 6 min 37 sec
 • Mora avdesin e sabahit 8 min 53 sec
 • Na po i lutemi Zotit t'madh 5 min 54 sec
 • N'agim herėt kur u qova 5 min 51 sec
 • N'drrasė tė vekut 4 min 01 sec
 • Ngadalė po vjen 6 min 58 sec
 • Njefsha mirė pėr ty Shqipėri 4 min 11 sec
 • O moj Kosovė me plot halle, Nė Prizrenin historik 8 min 07 sec
 • Oj Shqipėri, e mjera Shqipėri 11 min 42 sec
 • Osman Daka - pika e djalit 3 min 22 sec
 • Prej zemanit qysh kjo jetė 6 min 31 sec
 • Shiko vetin ma din hallin 4 min 56 sec
 • Shkon e vjen kah dera ime 3 min 53 sec
 • Shqiponja dykrenare 6 min 05 sec
 • Telegram paska ardhė prej mbreti 9 min 13 sec
 • T'kam njė shpyrt 3 min 56 sec
 • Unė kur dola nė kurbet 4 min 42 sec
 • Valle 1 min 25 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmorėt e Koshares 4 min 38 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmorėt nė betejen e Jezercit 5 min 43
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmorėve Kadri Ademi e Fadil Rashiti 4 min 47 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmori legjendar Adem Jashari 6 min 41
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmori Sali Shabani 5 min 33 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Dėshmori Xhemshir Ademi 3 min 13 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Invalidėt e luftės sė Uēk-sė 5 min 19 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Krisi pushka e krisi topi 5 min 38 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Mali - malit po i lėshon za 6 min 32 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Rapsodi Rizah Bllaca 3 min 02 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Shqiponja dy krenare 6 min 01 sec
 • Sylė Mahalla dhe Agim Elmazi Valle popullore 1 min 17 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore