ANITA TAKE

34 kėngė, 113min 01sec nga Anita Take

Ndryshimi i fundit i faqes 16.04.2011 20:32

 

 

Google
  

 

Anita Take

  Biografia e saj dhe dy intervistė

 

 • Anitės sime 3 min 53 sec
 • ē'ėshtė dashuria 3 min 05 sec
 • Dashuria 3 min 42 sec
 • E para dashuri 3 min 32 sec
 • Gėzimi i prindėrve 3 min 14 sec
 • Kėnga e nėnės 3 min 31 sec
 • Kush i kėndoi dashurisė 3 min 39 sec
 • Mė do a s'mė do 3 min 03 sec
 • Me tė bardha 2 min 59 sec
 • Mes lulesh 2 min 49 sec
 • Mesnata 4 min 29 sec
 • Mėsuesja e fshatit 3 min 38 sec
 • Mike e gėzimit 3 min 14 sec
 • Mjekut tė ri I 2 min 16 sec
 • Mjekut tė ri II 4 min 51 sec
 • Nė bankat e shkollės 3 min 04 sec
 • Nė park 4 min 13 sec
 • Nėnės 2 min 35 sec
 • Njė trėndafil mban nė dorė 3 min 26 sec
 • Pėr ty mendoja gjithėmonė 2 min 22 sec
 • Po na vjen ti pranverė 3 min 07 sec
 • Qesh ti pėrsėri 2 min 54 sec
 • Rinės 2 min 37 sec
 • Rrugėt e atdheut na thėrrasin 3 min 36 sec
 • Shėtites sė re 3 min 06 sec
 • Shkonte vasha pėr nė krua 3 min 31 sec
 • Shok jete 4 min 06 sec
 • Shoqes sime 3 min 29 sec
 • Tė dy 2 min 52 sec
 • Tė mė dojė se e dua 3 min 28 sec
 • Unaza rreth flori 3 min 22 sec
 • Vajza me trėndafile 3 min 21 sec
 • Vashat e gėzuara 2 min 28 sec
 • Vashės sime 3 min 47 sec

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore