GĖZIM NIKA

51 kėngė, 103min 46sec, nga Gėzim Nika

Ndryshimi i fundit i faqes 17.04.2011 11:31

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

 

Google

Gėzim Nika

Faqja e tij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aga Ymeri

3 min 31 sec

Bien tupanat

2 min 59 sec

ēika e Dikagjinit

3 min 47 sec

ēikė malėsore

3 min 07 sec

Dada Shotė

2 min 24 sec

Dallėndyshe bukuroshe

2 min 52 sec

Djemtė e Lumes

3 min 47 sec

Do kėndoj

3 min 40 sec

Dy tupana

3 min 26 sec

Dy vajza tė bukura

2 min 48 sec

Erdhėn krushqit qelet dasma

2 min 55 sec

Erdhi dita e bashkimit

2 min 14 sec

Ereniku

4 min 44 sec

Faqebardhė kush e falė gjakun

2 min 39 sec

Fryni era e Drinit

2 min 18 sec

Gegė e toskė

2 min 42 sec

Gjuha shqipe

2 min 28 sec

Halit Dula

3 min 20 sec

Heshtja foli bukur

4 min 01 sec

Hotė e Grudė

2 min 04 sec

Humoristike 2 min 08 sec
Kėnga e mėrgimtarit 3 min 32 sec
Kėngė dasme 2 min 35 sec
Kėngė pėr Azem Galicėn 3 min 36 sec
Kėngė pėr Rexhep Qosjen 3 min 29 sec
Kėngė pėr Zhuj Selmanin 2 min 22 sec

Ku mė ke tretė

3 min 35 sec

Kur nis vallja e Rugovės

3 min 55 sec

Kuvendi i Zanave 3 min 57 sec
Lajmi mori fusha dhe male 3 min 42 sec

Loj, Loj

3 min 47 sec

Liridona 3 min 59 sec
Manushaqet 2 min 59 sec
Motra e Gjergjit 1 min 56 sec

Nusja e murosur

3 min 59 sec

O ballkan

3 min 18 sec

O sa mirė qė jam shqiptar

3 min 34 sec

Pėr ty dimri vjen njėherė 2 min 00 sec
Plakė u bėfsha po s'tė mora 3 min 34 sec
Po e pyet Sharri - Drenicėn 3 min 44 sec
Po ia thotė kėngės 2 min 38 sec
Poezia e Naimit 3 min 18 sec
Ra nė gjunjė e puth flamurin 3 min 19 sec
Shqiponja e largėt 3 min 57 sec
S'tė vret Zoti me ma falė 3 min 01 sec

Ti je ėndrra qė besova

3 min 04 sec

Unė e dua Shqipėrinė 3 min 59 sec
Vallja e Valbonės 3 min 58 sec
Vdeksha nė sytė tu 4 min 09 sec
Viktimat e Tivarit 2 min 50 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore