HALIT GASHI

9 kėngė, 32 min 25 sec, nga Halit Gashi

Ndryshimi i fundit i faqes 17.04.2011 11:32

Google

Halit Gashi

 

 

 

  • Dola nė dritare 4 min 06 sec
  • Kėngė pėr Jusuf Gėrvallėn 3 min 47 sec
  • Kėngė pėr Mujė Krasniqin dhe Beqir Gashin 4 min 06 sec
  • Kreshtat e Kosovės 3 min 51 sec
  • Mori ēikė lule rudine 3 min 02 sec
  • Nėpėr pishat e Deēanit 4 min 30 sec
  • Tash ka nisė me ardhė pranvera 4 min 02 sec
  • Unė u treta si qiri 2 min 21 sec
  • Vashėzo 2 min 40 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore