Ismet Bexheti

64 kėngė, 208min 30sec nga Ismet Bexheti

Ndryshimi i fundit i faqes 17.04.2011 11:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Baladė pėr Komandant Kumanovėn 4 min 15 sec
 • Bir i nėnės 4 min 09 sec
 • Bjeri gajdes 2 min 29 sec
 • Bjeri, bjeri ēiftelisė 3 min 27 sec
 • Bylyzyk nė dorė 3 min 16 sec
 • ēka m'panė sytė e mi 3 min 58 sec
 • Do tė vijė njė ditė 3 min 21 sec
 • Eja, eja 3 min 31 sec
 • Fluturo pėllumb 3 min 45 sec
 • Fluturoi bilbili 2 min 49 sec
 • Gjyzel, Gjyzel 2 min 20 sec
 • Goja hesht, zemra flet 3 min 55 sec
 • Hajde t'ia themi kėngės 3 min 59 sec
 • Hidhet vallja 3 min 24 sec
 • Hije e zezė 3 min 14 sec
 • I vujtun jam 2 min 41 sec
 • Jam kaēak 1 min 41 sec
 • Jo s'mund tė harroj 3 min 06 sec
 • Ka hy shkau 2 min 22 sec
 • Kah po vijnė kėto re tė zeza 2 min 25 sec
 • Kamer Loshi 2 min 22 sec
 • Kėnga ime 2 min 39 sec
 • Kėngė pėr Adem Jasharin 4 min 02 sec
 • Kėngė pėr Rizah Bllacėn 2 min 27 sec
 • Kosovė zemėrpėllumbeshė 3 min 22 sec
 • Krejt dukatin e kėsaj bote 3 min 15 sec
 • Ku je kanė moj nanė 1 min 25 sec
 • Lamtumirė 2 min 50 sec
 • Lozonjare 2 min 22 sec
 • Matanė detit 4 min 12 sec
 • Mirė se vjen o vėlla 4 min 03 sec
 • M'ka marrė malli shumė pėr loken 3 min 31 sec
 • Mori vashė moj bukuri 2 min 43 sec
 • Mos ma fsheh unazėn 3 min 50 sec
 • Mos mė thirrė 3 min 41 sec
 • Mu te rrethi 1 min 56 sec
 • Na u nis dasma 2 min 04 sec
 • Njė tė premte, natė pranverore 3 min 51 sec
 • Nuk ka lule n'botė 3 min 43 sec
 • O kurbet i zi 3 min 45 sec
 • O si nuk kam fat 2 min 50 sec
 • O ti bilbil i vogėl o 2 min 50 sec
 • O yll i mėngjesit 3 min 19 sec
 • Oj luleborė 3 min 16 sec
 • Oj tokė e zezė 3 min 34 sec
 • Pėr Zot e pėr Atdhe 3 min 36 sec
 • Po vjen nusja 3 min 52 sec
 • Potpuri kėngėsh 3 min 09 sec
 • Pse m'sillesh sikur s'mė njeh 3 min 22 sec
 • Pse s'mė flet me gojė 3 min 50 sec
 • Rrak-tak 2 min 50 sec
 • Rrushja e Rexhės 4 min 10 sec
 • Sa tė dua, sa t'urrej 3 min 41 sec
 • Sa t'jem gjallė 3 min 09 sec
 • Shih me sy e plas me zemėr 4 min 17 sec
 • Ti je krejt lindje 4 min 54 sec
 • Ti ke mbetė pa mua 2 min 25 sec
 • Trėndafil 2 min 25 sec
 • Ty t'kam shpirt 2 min 51 sec
 • Valle instrumentale 2 min 39 sec
 • Zogu im 4 min 34 sec
 • Ismet Bexheti dhe Drita Musliu Dil moj cucė te dera 4 min 25 sec
 • Ismet Bexheti dhe Drita Musliu Mos ma merrė ti zemrėn time 3 min 40 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore