Labinot e Naser Beqiri

8 kėngė, 27min 51sec nga Labinot e Naser Beqiri

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 14:30

 

  • Agoi dita ēikė ku je 2 min 35 sec
  • Diell e hanė 3 min 28 sec
  • Dy karrika nuk po i nxen 2 min 10 sec
  • Leje nė Kfor 3 min 06 sec
  • Lot dhe lule 2 min 39 sec
  • Mitrovica ėshtė e jona 5 min 16 sec
  • Moj Shqipni tungjatjeta 4 min 12 sec
  • N'Suharekė na u ba nami 4 min 25 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore