MOTRAT MUSTAFA

174 kėngė, 640min 61sec nga Motrat Mustafa

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 14:41

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

 

Google
 

  Motrat Mustafa

 

Motrat Mustafa Ėndėrrat e kosovarės

Motrat Mustafa Hajde sonte knojna

Motrat Mustafa Jeta nė qeli

Motrat Mustafa Krisi pushka

Motrat Mustafa Kuvendojnė dy motra

Motrat Mustafa Live

Motrat Mustafa Kėngė dasmash

Motrat Mustafa Oj Kosovė fortesė prej guri

Motrat Mustafa Jeta nė qeli

Motrat Mustafa Kėngė dasmash

Motrat Mustafa Se nė parajasė kurbet nuk ka

Motrat Mustafa Se nė parajasė kurbet nuk ka

Motrat Mustafa Tė kam motėr ty dhe kėngėn

Motrat Mustafa Tė kam motėr ty dhe kėngėn

Motrat Mustafa Yje tė pashura

 

 • Aida tė dashuroj 2 min 09 sec
 • Alfabeti 4 min 02 sec
 • As njė ditė e asnjė natė 4 min 08 sec
 • Atje poshtė nė katund 4 min 00 sec
 • Balukja 3 min 08 sec
 • Bjeri, bjeri vajzo defit 3 min 31 sec
 • ēeli jorgovani 3 min 33 sec
 • ēka m'je ra djalo n'mazun 3 min 56 sec
 • ē'ke ti ēikė 3 min 07 sec
 • Cuca e Dibrės 2 min 55 sec
 • Dafina 3 min 57 sec
 • Dal nė qytet I 3 min 20 sec
 • Dal nė qytet II 2 min 34 sec
 • Dashuri me hajgare 3 min 36 sec
 • Dashuri po edhe jo 3 min 33 sec
 • Dasma ka shyhret 3 min 42 sec
 • Defat mos tė pushojnė 3 min 29 sec
 • Deti dhe kurbeti 3 min 26 sec
 • Ditėlindja e komandantit 4 min 35 sec
 • Duje vjerren 4 min 01 sec
 • Elegji me kavall 5 min 03 sec
 • Ėngjėllushė 3 min 05 sec
 • Erdhė njė letėr nga Kosova 3 min 33 sec
 • Fluturoi dallėndyshja 3 min 11 sec
 • Gjaku i Berishve 3 min 19 sec
 • Gjuha shqipe 3 min 25 sec
 • Hajde me vallėzu 2 min 31 sec
 • Hajde nusja jonė 3 min 29 sec
 • Hajde sonte knojna 3 min 52 sec
 • Hajde sonte ta kallim 3 min 39 sec
 • Hajde syzezo 3 min 08 sec
 • Hidhe vashė shaminė 2 min 27 sec
 • Jemi njė komb e njė flamur 4 min 54 sec
 • Jeta nė qeli 4 min 33 sec
 • Jo se m'poshtė kush Kosovėn 3 min 51 sec
 • Ju qė keni 3 min 14 sec
 • Jusuf Gėrvalla 4 min 25 sec
 • Ka nis dasma 3 min 37 sec
 • Ka shku djali n'Gjermani 4 min 44 sec
 • Kėnga na prinė 3 min 47 sec
 • Kėngė dasmash I 4 min 53 sec
 • Kėngė dasmash II 4 min 46 sec
 • Kėngė dasmash III 2 min 15 sec
 • Kėngė dasmash IV 2 min 02 sec
 • Kėngė dasmash V 4 min 16 sec
 • Kėngė dasmash VI 7 min 09 sec
 • Kėngė dasmash live 1 2 min 56 sec
 • Kėngė dasmash live 2 2 min 53 sec
 • Kėngė dasmash live 3 1 min 13 sec
 • Kėngė dasmash live 4 1 min 34 sec
 • Kėngė dasmash live 5 2 min 50 sec
 • Kėngė dasmash live 6 2 min 20 sec
 • Kėngė dasmash live 7 1 min 05 sec
 • Kėngė dasmash live 8 2 min 15 sec
 • Kėngė dasmash live 9 2 min 41 sec
 • Kėngė dasmash live 10 4 min 37 sec
 • Kėngė dasmash live 11 2 min 10 sec
 • Kėngė dasmash live 12 3 min 40 sec
 • Kėngė dasmash live 13 4 min 09 sec
 • Kėngė dasme 5 min 22 sec
 • Kėngė kurbeti 3 min 49 sec
 • Kėngė pėr gjyshin 2 min 50 sec
 • Kėngė synetnie 2 min 27 sec
 • K'no bylbyl 3 min 49 sec
 • Kqyrni shoqe 0 min 57 sec
 • Krisi pushka 3 min 26 sec
 • Lu t'ika motėr 4 min 11 sec
 • Kur mė del nė sokak 2 min 18 sec
 • Kur ta bėjmė synet 2 min 31 sec
 • Kur u deshtem 4 min 15 sec
 • Kush ėshtė ai 4 min 17 sec
 • Kush po qan nėn hije t'blinit 3 min 47 sec
 • Kush vallėzon i pari 5 min 01 sec
 • Kuvendojnė dy motra 2 min 38 sec
 • Larg, larg 3 min 18 sec
 • Larg nė mėrgim 3 min 32 sec
 • Larg, larg 3 min 18 sec
 • Letėr nga Presheva 3 min 25 sec
 • Lind njė vėlla 3 min 43 sec
 • Luj moj ēikė bukuri 3 min 48 sec
 • Luj qyqek 3 min 44 sec
 • Luje e mirė 3 min 33 sec
 • Luj e mos u ndal 3 min 59 sec
 • Lujma, lujma gishtin 3 min 47 sec
 • Lulije belholla 3 min 00 sec
 • Lulja bjeshkatore 2 min 48 sec
 • Lum baba 3 min 04 sec
 • Maturanti 5 min 09 sec
 • Mė fajsojnė moj nėnė se s'pata fėmijė 4 min 30 sec
 • Me surle e tupana 3 min 42 sec
 • Mė tradhėtove 3 min 32 sec
 • Mjaft nė robėri 2 min 37 sec
 • M'kaloi dita 3 min 30 sec
 • Moj Hatixhe 5 min 04 sec
 • Moj mollė 2 min 44 sec
 • Moj shami e kuqe 3 min 42 sec
 • Mora rrugėn e gjatė 3 min 30 sec
 • More shok 4 min 14 sec
 • Mori ēikė lule rudine 3 min 52 sec
 • Mos mė kėrko falje 3 min 44 sec
 • Mos mė thuaj mirėdita 4 min 52 sec
 • Mos na harro 5 min 24 sec
 • Msiti 4 min 17 sec
 • Mua m'thėrrasin refugjat 3 min 43 sec
 • Na dul teli prej dyzenit 3 min 41 sec
 • Nė hall me ty 3 min 10 sec
 • Nė kopshtin lule ke 2 min 23 sec
 • Nė zemėr mė ke hyrė 2 min 34 sec
 • Nėse je penduar 4 min 51 sec
 • Ngjitet kana 1 min 53 sec
 • Njėmijė herė mė ke vra 3 min 45 sec
 • Nuse po shkoj 4 min 01 sec
 • Nuse sot po shkoj 4 min 01 sec
 • Nusja e dėshmorit 3 min 30 sec
 • Nusja me emrin Liri 3 min 42 sec
 • O kjo kėnga ime 3 min 11 sec
 • O kurbet i zi 3 min 05 sec
 • O moj mollė... 2 min 42 sec
 • O pėr ty malli mė ka marrė 3 min 46 sec
 • Oj Kosovė fortesė prej guri 3 min 30 sec
 • Oj lulie, oj llokum 2 min 02 sec
 • Oj rinia e Kosovės 5 min 26 sec
 • Ori vashė thėllėnzė e malit 2 min 22 sec
 • Paska pa nėna njė ėndėrr 2 min 58 sec
 • Pavarėsinė ja urojmė sot 3 min 58 sec
 • Pėr njė pikė ujė kosove 3 min 05 sec
 • Porosia e nėnės 3 min 49 sec
 • Potpuri I Loja jote, Piku mollė e kuqe...6 min 12 sec
 • Potpuri II Fryni era, Qante vasha 10 min 08 sec
 • Potpuri III Letėr nga Presheva, ēikė nė kapixhik 8 min 57 sec
 • Potpuri IV Seē mu dogj kjo zemėr, Kur tė bėhesh nuse 10 min 02 sec
 • Potpuri kėnge dasmore 7 min 08 sec
 • Pranverat kalojnė 2 min 27 sec
 • Pse s'mė thirre djalė 2 min 45 sec
 • Pse tė deshta shumė gabova 4 min 27 sec
 • Qajnė motrat e mjera 3 min 47 sec
 • Rapsodi 3 min 09 sec
 • Rina moj 3 min 41 sec
 • Rritu gocė e vogėl 3 min 25 sec
 • Sa mė shumė unė shoh 3 min 15 sec
 • Se na bajna dasėm shqiptare 4 min 26 sec
 • Se n'parajsė kurbet nuk ka 3 min 56 sec
 • Si dikur 3 min 50 sec
 • Si tė jetoj pa ty 3 min 55 sec
 • S'tė harrojmė 3 min 12 sec
 • Syrin a ma fal 2 min 54 sec
 • Tė kam motėr ty dhe kėngėn 3 min 12 sec
 • Thėllėnzė 3 min 22 sec
 • Thėrret Ksoova, Tetovė oj motėr 5 min 55 sec
 • Thojshin 3 min 33 sec
 • Ti atje e unė kėtu 3 min 28 sec
 • Ti je i vetmi 3 min 20 sec
 • Trandofil lulen e kėputa 3 min 52 sec
 • Trimave tė Kosovės 3 min 43 sec
 • Tu kanė gjallė jetim i lanė 4 min 21 sec
 • Unė jam ēikė e Dukagjinit 4 min 00 sec
 • Vaj, vaj 3 min 42 sec
 • Vajtimi i vėllaut 4 min 06 sec
 • Vajza prej nane s'po ndahet 2 min 39 sec
 • Vallja e Rugovės 2 min 25 sec
 • Veē me mė pa 4 min 12 sec
 • Vijnė dajallarėt 3 min 37 sec
 • Vjehra 3 min 05 sec
 • Xhelozi moj xhelozi 3 min 35 sec
 • Zemra ime shumė tė don 3 min 57 sec
 • Zemrėn ma ke thy 4 min 10 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Bac Bajrami e Shotė Galica 2 min 27 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Boll e mirė veē pak e vogėl 2 min 20 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Kėnga e Kral nikollės 6 min 29 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Kėngė pėr Adem Jasharin 3 min 23 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Kėngė pėr Besim Ndrecėn 4 min 45 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Kėngė pėr Mujė Krasniqin e Beqir Gashin 3 min 58 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Kėngė pėr Salih Shabanin 3 min 35 sec
 • Motrat Mustafa e Motrat Bunjaku Msyn dushamni nė Prizeren 3 min 17 sec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore