NIKOLLĖ NIKPRELAJ

127 kėngė, 531min 24sec nga Nikollė Nikprelaj

Ndryshimi i fundit i faqes 15.08.2008 14:29

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

Nikollė Nikprelaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • A durohet shkau n'oborre 3 min 50 sec
 • Atle larg 3 min 25 sec
 • Barbana 4 min 16 sec
 • ēke moj zemėr 2 min 37 sec
 • Dasma e parė 3 min 35 sec
 • Dasma nė Malėsi 3 min 23 sec
 • Dedė Gjo Luli 3 min 05 sec
 • Dhe Carraleva mu ba Kaēanik 3 min 03 sec
 • Dil moj nanė 4 min 16 sec
 • Dini s'dini 3 min 35 sec
 • Djalė e nuse po ē'mi mori 3 min 10 sec
 • Djali i kumbares 3 min 59 sec
 • Djali me nafakė 4 min 27 sec
 • Do ti thonė Shqipėri 3 min 31 sec
 • Drenica 3 min 21 sec
 • Dridhe ani nashtė ēikė 5 min 28 sec
 • Dul lulija te bunari 6 min 07 sec
 • Ėndrra ime 3 min 33 sec
 • Filan Fisteku 2 min 22 sec
 • Filxhani 3 min 28 sec
 • Fluturoi shamia 3 min 38 sec
 • Fukaraja 4 min 39 sec
 • Gjergji e Ademi 4 min 13 sec
 • Gjyle 3 min 18 sec
 • Good bye America 3 min 30 sec
 • Hajde 3 min 13 sec
 • Hajde luj shpirti jem 4 min 25 sec
 • Ik 3 min 53 sec
 • Ishallah vjen apet 3 min 26 sec
 • Jam azil 3 min 18 sec
 • Jam shqiptar, jam malėsor 3 min 34 sec
 • Jeta ime 3 min 29 sec
 • Jetimi i luftės 4 min 23 sec
 • Ju pėrgėzojmė o bijė besnikė 4 min 23 sec
 • Ju pėrshėndes 3 min 09 sec
 • Kaēurrela 3 min 42 sec
 • Karajfil 3 min 59 sec
 • Kangė pėr Gjon Lekėn 3 min 14 sec
 • Kaēurrele 5 min 24 sec
 • Kce moj ēikė 4 min 39 sec
 • Kem pasė njė fjalė 2 min 51 sec
 • Kėngė e vaj 3 min 02 sec
 • Kėngė pėr Adem Jasharin 4 min 48 sec
 • Kėngė pėr Kadri Dushin 5 min 27 sec
 • Kėngė pėr Prek Calin 4 min 05 sec
 • Kėngė pėr Skėnderbeun 2 min 41 sec
 • Kėngė pėr Tringe Smajlin 2 min 59 sec
 • Koncerti i njėmijvjeqarit 1 min 54 sec
 • Kosova 1 min 31 sec
 • Kur ta ktheva Kosovė shpinėn 3 min 28 sec
 • Kush tė ka rrejt 3 min 35 sec
 • Lahuta 4 min 38 sec
 • Live I 2005 34 min 56 sec
 • Live II 2005 35 min 14 sec
 • Loti 3 min 01 sec
 • Luigj Gurakuqi 4 min 10 sec
 • Luje, luje dorėn dhe tjera 11 min 48 sec
 • Lulja e blinit 4 min 24 sec
 • Lume moj 5 min 03 sec
 • Lumja ti 3 min 55 sec
 • Mami kje me nja u ba me dy 7 min 42 sec
 • Melodi orkestrale ( Gocja e malcisė) 1 min 35 sec
 • Mi more vitet e rinisė 3 min 04 sec
 • Mirusha 2 min 32 sec
 • Mjaft me rrena 3 min 28 sec
 • Mjera unė kur shkoj te nėna 3 min 25 sec
 • Moj bareshė 3 min 53 sec
 • Moj Kosovė tu njeftė e mira 5 min 04 sec
 • Mollė e kuqe 3 min 24 sec
 • Mos mė harro 3 min 27 sec
 • Motive popullore 3 min 29 sec
 • Muri i zi 3 min 12 sec
 • Nana Terezė I 4 min 22 sec
 • Nana Terezė II 3 min 42 sec
 • Ndal 4 min 11 sec
 • Nė dashurie bie shpejt 3 min 26 sec
 • Nė maje tė bjeshkėve 3 min 00 sec
 • Nė Preshevė e nė Tetovė 3 min 57 sec
 • Nė shetitore 3 min 07 sec
 • N'Ferizaj n'dalet ordia 3 min 02 sec
 • Njė taborr me tre malėsorė 3 min 34 sec
 • Nuk jetoj n'tjetėr fole 4 min 19 sec
 • Nuk mbyllen shqipet n'arkivole 3 min 54 sec
 • Nusja jonė 9 min 02 sec
 • Oj Kosovė e kuqe 3 min 34 sec
 • Oj lulja e Malsisė 2 min 32 sec
 • Pa ty jam i vdekun 2 min 59 sec
 • Pavarėsinė 3 min 21 sec
 • Pėr koncertin mijėvjeqar 3 min 26 sec
 • Pėr kurbetin pėr belanė 2 min 53 sec
 • Po ma ban me sy 2 min 37 sec
 • Potpuri 4 min 17 sec
 • Potpuri shkodrane 6 min 24 sec
 • Prapė do tė kėndoj lahuta shqiptare 2 min 44 sec
 • Prej njė nane jemi 3 min 20 sec
 • Prej njė shpati 4 min 38 sec
 • Putiro 3 min 25 sec
 • Rroka mandolinėn 2 min 46 sec
 • Rrushe 3 min 51 sec
 • Sharaveli 4 min 26 sec
 • Sherbelo 2 min 44 sec
 • Sherri 3 min 17 sec
 • Shkoni e nuk vini 3 min 30 sec
 • Si dikur nė Gjirokastėr 4 min 06 sec
 • Sytė e zi 2 min 44 sec
 • Takimi i fundit 3 min 25 sec
 • Tė dua sa Kosovėn 3 min 55 sec
 • Te kroni 2 min 59 sec
 • Teuta 4 min 45 sec
 • T'fala t'ēon Malėsia motėr 3 min 37 sec
 • Thėrret Malėsia 3 min 55 sec
 • Thirrmi malet 3 min 29 sec
 • Ti moj lulja e malėsisė 2 min 37 sec
 • Ti pajtojmė gjaqet 4 min 12 sec
 • Ti s'ke shpirt 3 min 34 sec
 • Tringa Ismajlit 2 min 29 sec
 • T'thrrasė me t'thanė 3 min 52 sec
 • U knoftė hymni gjithėkombėtar 3 min 04 sec
 • Unė dhe miku 3 min 31 sec
 • Vajza e kurbetit 7 min 12 sec
 • Vajzė malėsore 3 min 34 sec
 • Vallja e paqes 3 min 26 sec
 • Vallja e Shotės 5 min 43 sec
 • Veē pėr mua 3 min 04 sec
 • Veē pėr ty sonte po kėndoj 3 min 41 sec
 • Vetėm ti 2 min 58 sec
 • Vuaj 3 min 23 sec
 • Zot bekoje kėtė Malėsi 4 min 21 sec

 

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.