Riza Bytyqi

21 kėngė, 119min 50sec, nga Riza Bytyqi

Riza Bytyqi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Afrohu mori vashė 3 min 09 sec
 • Atė shikim moj unė ta di 4 min 01 sec
 • Djemtė e Lumes hiē s'kanė dert 4 min 07 sec
 • E kam pasė njė jaran tė vjetėr 2 min 17 sec
 • Eja, eja luleborė 2 min 46 sec
 • Ėndėrrat tona tė vjetra 4 min 04 sec
 • Gegė e Toskė njė ėshtė Arbėria 2 min 38 sec
 • Hej ēka m'ka gjetė 2 min 22 sec
 • Ka dal dalė po vjen pleqėria 3 min 14 sec
 • Ka dal dalė po vjen pleqėria, Njė grusht dhe 8 min 08 sec
 • Kėngė pėr Kelmajl Rakovicėn 3 min 36 sec
 • Kėngė pėr Zahir Pajazitin 3 min 40 sec
 • Kur perėndon dielli 3 min 20 sec
 • Moj e mirė kaplush kuqe 2 min 46 sec
 • Vajza me kaēurrela I 3 min 58 sec
 • Vajza me kaēurrela II 3 min 24 sec
 • Naze, naze, Mos ma pi rakinė 4 min 23 sec
 • Ne gėzohemi po vjen Bajrami 3 min 29 sec
 • Pėr mua paske qenė kismet, O sa e kėndshme moj vjollcė, Ti mė je 7 min 33 sec
 • Pėrshėndet Shqiponja nanė 3 min 47 sec
 • Por Kosova kurrė nuk shuhet 2 min 57 sec
 • Prej zemanit 3 min 09 sec
 • Prej Zotit ka me tė ardhė denimi, ē'na ēudite moj Nurie 6 min 21 sec
 • Se ē'mu duke si njė lule 3 min 18 sec
 • Se u deshtėm kush se dijti 3 min 04 sec
 • Shkoj e vij fluturim si zogu, Bash zamanit tė djelmisė 3 min 44 sec
 • S'paske pasė njė pikė mėshirė 3 min 25 sec
 • Tė kam pritur sonte 3 min 13 sec
 • Unė ty tė kam dashtė 4 min 39 sec
 • Vijnė vaporat 5 min 14 sec
 • Zemra ē'mu dogj 4 min 04 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.