SHAQIR CĖRVADIKU

137 kėngė, 556min 46sec nga Shaqir Cėrvadiku

Ndryshimi i fundit i faqes 30.08.2010 14:26

 

Google

 

 

Kėto foto janė tė marra nga www.shaqircervadiku.com, pėrveē fotos nė dasėm.


Autobiografia e tij

Faqja e Halil Cėrvadikut

 

 • Shaqir Cėrvadiku A mendove se t'harrova 2 min 51 sec
 • Shaqir Cėrvadiku A m'ke thanė moj bukuri 2 min 27 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Albumi im 4 min 16 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Anės sė lumenjeve 3 min 22 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Anės t'limit n'hije t'blinit 4 min 00 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Asnjėherė kundėr Kosovės 3 min 15 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Atje larg 3 min 35 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Bac u kry u ba Kosova 4 min 04 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Baca kėndon me zemrėn tonė 3 min 54 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Bylbyl bahėm 3 min 18 sec
 • Shaqir Cėrvadiku ēka po thotė Adem Jashari 5 min 46 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dallėndyshe e bukur 3 min 00 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dasma e Kosovės 5 min 10 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dasma nė mėrgim 5 min 21 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dhe u nisėn trimat dhe u nis kolona 3 min 27 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dhėndrri tjetėr nuse t'pret 4 min 03 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Diamant ėshtė dashuria 4 min 43 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Ditėlindja 4 min 39 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Djali i lagjės 3 min 33 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dy gota kristali 3 min 43 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dy lotė e saj 3 min 29 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Dy motra 2 min 55 sec
 • Shaqir Cėrvadiku e Mahmut Ferati Ah dynja 4 min 11 sec
 • Shaqir Cėrvadiku e Mahmut Ferati Borgjlia i keq 3 min 40 sec
 • Shaqir Cėrvadiku e Mahmut Ferati Hajde nuse 4 min 13 sec
 • Shaqir Cėrvadiku e Mahmut Ferati I meēmi dhe budalla 4 min 08 sec
 • Shaqir Cėrvadiku e Mahmut Ferati Pleqnarėt e Pavarėsisė 2 min 41 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Ecė Besimi rrugėve tė lirisėe 4 min 51 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Elbasan qytet i bukur 4 min 25 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Erdhi dhėndrri nga kurbeti 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Fejesa 4 min 08 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Formula e dashurisė 2 min 46 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Gjeraqinė e vendit tim 3 min 50 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Halit Gashi djalė i ri 6 min 06 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Hypi ēika n'mollė 3 min 25 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Jetėn ta bėj mjaltė 5 min 02 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Jo me plumb s'vritet liria 4 min 41 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėndoj tė mos qaj 3 min 58 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Ajet Rrukiqin 4 min 00 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Ali Pashėn 4 min 49 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Avni Rrustemin 3 min 46 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Bajram Currin 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Bejtė Rexhepin 4 min 01 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Drenicėn (jo komplet) 4 min 07 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Fazli Grajqevcin 4 min 46 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Harun Bekėn 3 min 28 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Hasan Prishtinėn 5 min 21 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Jahė Salihun 5 min 03 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Mitrovicėn 3 min 50 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Mujė Krasniqin e Beqir Gashin 4 min 52 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Sali Manin 4 min 22 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėngė pėr Shaban Polluzhėn 3 min 08 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėshtu ia thotė kėngės bylbyli I 9 min 50 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėshtu ia thotė kėngės bylbyli II 6 min 29 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėshtu ia thotė kėngės bylbyli III 8 min 05 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėshtu ia thotė kėngės bylbyli IV 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kėshtu ia thotė kėngės bylbyli V 3 min 22 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kno bylbyl 4 min 36 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Knon bylbyli 4 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kur jam kanė ni vakt i ri 3 min 14 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kur na thėrret Kosova 3 min 57 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kur na vjen dita 3 min 56 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kur t'kam pa moj bukuri 2 min 54 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kurrė Kosova bijtė si harron 5 min 49 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Kush ėshtė ajo dorė 2 min 20 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lamtumirė vendet e ma 4 min 26 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lindja e djalit 5 min 17 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lotėt s'ju treten as nėnės as motrės 5 min 19 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Luftėtari i pastrehė 4 min 55 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lulja e Drenicės 3 min 51 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lum nėnlokja 3 min 35 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lum si ti pėr ata sy 3 min 48 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Lutjet e zemrės 3 min 32 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mall lirie 3 min 01 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Malli djeg pėr mėmėdhe 3 min 09 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mbaje mend Tivarin 3 min 38 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Me njė lule 3 min 19 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mikja e jetės 4 min 19 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Moj e mira bregut t'Cemit I 4 min 13 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Moj e mira bregut t'Cemit II 3 min 04 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Moj e mira e domosdoshme 3 min 04 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Moj e mira nga Gjakova 4 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku More djalė prej diaspore 4 min 40 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Moj Shqipni mos thuaj mbarova 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku More pėllumb 2 min 59 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mori ēikė kosovare 3 min 54 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mos harro tokėn qė tė lindi 5 min 05 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mos kėrko tė flas 3 min 54 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Mos ma kėndo t'lutem atė kangė 3 min 35 sec
 • Shaqir Cėrvadiku M'shikon e s'mė flet 3 min 52 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Natė e turbulltė mesjetare 3 min 51 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Ndale bylbyl kangėn 3 min 50 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Ne tė dy 3 min 13 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nga burgu ku jam 4 min 54 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nga buzėqeshja e kuptova 2 min 58 sec
 • Shaqir Cėrvadiku N'grykė tė Kaēanikut 4 min 48 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nisen trimat dhe u nis kolona 3 min 30 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Njė grusht dhe ma i shtrenjtė se jeta 3 min 07 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Njė grusht dhe 7 min 11 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Njė shpendkeqe nė ēivēavicė 4 min 33 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nuk e di ma keq a ka 3 min 28 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nuk e meriton me derdh lot pėr ty 5 min 03 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nuk ėshtė jeta 1000 vjet 2 min 56 sec
 • Shaqir Cėrvadiku dhe Sala Bekteshi Nuk kam dashtė me t'ba me lot 3 min 22 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nusja e dhandrri - vėlla e motėr 5 min 22 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Nusja e trimit 4 min 38 sec
 • Shaqir Cėrvadiku O sa bukur 2 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku dhe Mahmut Ferati OKB mu ka ba shpia 4 min 20 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Parodi 4 min 55 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Pasho moj pshi 3 min 30 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Pėrmendorėt e lirisė 5 min 58 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Poturi kėnge dasme 5 min 27 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Potpuri 2 min 59 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Premtimi 4 min 09 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Qou djelmi 4 min 00 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Rrezja e parė ndriēon Prishtinėn 2 min 51 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Rrezon dielli 3 min 30 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Rrugėt e ndara 4 min 03 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Rrugėve tė botės 3 min 49 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Sa i bukur muaji i majit 3 min 33 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Shkova kah nuk shkova 3 min 15 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Shokėt e shpirtit mi kan vra 5 min 17 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Shumė pranvera tė pres moj vashė 3 min 36 sec
 • Shaqir Cėrvadiku S'kam kujtue se vjen pranvera 3 min 14 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Syrgjyn gjallė 3 min 35 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Tė zgjoj Xhevė oj motėr trime 3 min 27 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Toka dridhet deti po gjėmon 3 min 23 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Tretem nė kurbet 3 min 06 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Tungjatjeta 4 min 42 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Unė jetoj pėr ata sy 3 min 29 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Uron baba, uron nana 5 min 43 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Vajzės arbėreshe 3 min 01 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Vallėzimi i fundit 3 min 31 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Xhelozia 3 min 37 sec
 • Shaqir Cėrvadiku dhe Violeta Kukaj Zanės 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Zemra s'mplaket 3 min 34 sec
 • Shaqir Cėrvadiku Zėri i Zotit 4 min 19 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.