Shka "Bashkimi Kombėtar"

10 kėngė, 36min 44sec nga Shka "Bashkimi Kombėtar"

Pėrbėrja e Grupit Artistik: Sharki-Tom Gjergji, Daulle-Gjergj Camaj, Lahutė-Vasel Shkreli, Daulle-Haki Krasniqi, ēifteli-Luigj Tinaj, ēifteli-Gjergj Dedvukaj, ēifteli-Tom Dushaj, ēifteli-Vasel Shkreli, ēifteli-Kreshnik Smalaj, ēifteli e temperuar dhe orkestrimi: Behar Neli

  Shoqėria Kulturore Artistike "Bashkimi Kombėtar"

2343 Arthur Avenue, Bronx, New York 10458

 

 • Batalioni i Atlantikut 4 min 16 sec
 • Dedė Gjon Luli lėshon kushtrimin 2 min 21 sec
 • Gjirokastėr tė qoftė lavdi 4 min 02 sec
 • Kėngė pėr Adem Jasharin 2 min 55 sec
 • Kėngė pėr tre vėllezrit Bytyqi 4 min 20 sec
 • Kjo lahutė s'mu nda nga dora 4 min 40 sec
 • Lot pėr ju pikojnė oxhaqet 3 min 23 sec
 • Mirė se tė gjejmė Nanė Shqipėri 1 min 56 sec
 • Mlidhuni kėtu-kėtu 3 min 18 sec
 • Pėr Bashkimin Kombėtar 4 min 23 sec
 • Falėnderoj Tom Dushajn pėr kėto kėngė.

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.