Shka Ilirėt

21 kėngė, 73min 00sec, nga Shka Ilirėt

Ndryshimi i fundit i faqes 28.11.2006 19:48

Shka Ilirėt

Faqja e tyre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Kėnga

  • Kohėzgjatja

 

Beteja e Carrabregut

4 min 07 sec

Ndėgjo

Diell e hanė shėndritkan n'dhe

3 min 13 sec

 

Dil moj kangė

3 min 18 sec

 

Dy fjalė deshta me ti thanė

4 min 36 sec

 

Fati i shqiptarėve

3 min 08 sec

 

Jam shqiptar e vija shqiptarit

2 min 13 sec

 

Jem ilira jem teuta

3 min 22 sec

 

Jemi tre milion

2 min 58 sec

 

Lulėkuqja e Kosovės

2 min 52 sec

 

Moj bardhokė

3 min 24 sec

 

Moj Shqipni mos thuaj mbarova

3 min 58 sec

 

O moj gocė e vogėl

4 min 04 sec

 

Paja e nusėrisė

3 min 17 sec

 

Po gjėmon Kosova

3 min 57 sec

 

Pirzreni i Kosovės

2 min 23 sec

 

Qeshu moj Malėsi

2 min 40 sec

 

Rreth e rreth i rashė Kosovės

4 min 35 sec

 

Tė lumtė pushka moj Drenicė

3 min 35 sec

 
Valle I 4 min 23 sec  
Valle II 2 min 09 sec  
Zahir Pajaziti 4 min 15 sec  

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.