Shpresa Gashi

4 kėngė, 13min 55sec nga Shpresa Gashi

Ndryshimi i fundit i faqes 23.11.2007 13:58

Shpresa Gashi Te burimi http://fr.youtube.com/rapsodetcom

Shpresa Gashi

Biografia, Intervistė me tė nga Flora Durmishi si dhe ēka thanė tė tjerėt pėr Shpresa Gashin

 

  • Kėnga

  • Kohėzgjatja

 

Hedhni valle, vasha tė reja

3 min 19 sec  

Kėngė pėr Nėnė Terezėn

4 min 29 sec  

Nostalgji

3 min 02 sec  

S'mendoja

3 min 05 sec  

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.