Skėnder Hasi

18 kėngė, 59min 58sec nga Skėnder Hasi

Ndryshimi i fundit i faqes 08.06.2007 11:14

Skėnder Hasi

 

 

 

 

 

 

 

 • Besėn ta kam dhėnė 2 min 45 sec
 • Bukuria 3 min 53 sec
 • Dashuria 2 min 58 sec
 • Doruntinė 3 min 49 sec
 • Jemi gjaku i njė zemre 3 min 48 sec
 • Kosova jonė 3 min 24 sec
 • Kurbeti 3 min 45 sec
 • Kush ėshtė gjak i Skėnderbeut 2 min 34 sec
 • Lotėt e ndarjes 3 min 01 sec
 • Lulja e malit (me Violeta Kukajn) 2 min 18 sec
 • Mė shkoj ymri nė kurbet 4 min 28 sec
 • Moj e bardhė e bukuri 3 min 18 sec
 • Mori ēikė llokum me arra 4 min 21 sec
 • Nusja nė kurbet 3 min 35 sec
 • O Atėdhe 3 min 16 sec
 • O nėnė e dashur 3 min 14 sec
 • Tė kam thirė njė natė 2 min 22 sec
 • Unė kam besė (me Fanushe Ahmetin) 3 min 09 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.