Vaqe Zela

13 kėngė, 43min 41sec nga Vaqe Zela

Vaqe Zela

 

 

 

 

 

 • Esperata - italiane 2 min 50 sec
 • Je simpatik 3 min 56 sec
 • Ju vini krenar 5 min 47 sec
 • Kėndoj me mall 3 min 29 sec
 • Kur jam parnė teje 2 min 50 sec
 • Me dhe ėndrrėn 3 min 15 sec
 • Me lule tė bukura 4 min 03 sec
 • Natėn vonė 2 min 39 sec
 • Ndėgjoje kėngėn e nėnės 3 min 17 sec
 • O ra zilja 2 min 28 sec
 • Pėrse 2 min 55 sec
 • Valsi i lumturisė 2 min 56 sec
 • Zemėr e dashuruar 3 min 16 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.