VASFIJE KRASNIQI

8 kėngė, 25min 24sec, nga Vasfije Krasniqi

Ndryshimi i fundit i faqes 04.02.2009 18:38

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Vasfije Krasniqi

 

 

 

  • Aty ėshtė Kosova nanė 3 min 21 sec
  • Det' o det 3 min 06 sec
  • Larg nė dhe tė huaj 3 min 07 sec
  • Moj Shqipni mos thuaj mbarova 4 min 26 sec
  • Mustafė Pasha 2 min 49 sec
  • Pėr flamurint 3 min 13 sec
  • Shkoj ky shekull 3 min 24 sec
  • Si zanė mali 2 min 28 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.