Vjollca Buēaj

18 kėngė, 65min 09sec nga Vjollca Buēaj

Ndryshimi i fundit i faqes 28.11.2006 19:48

Vjollca Buēaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 • A kėshtu ruhet besa 4 min 04 sec
 • Aga Hysen Aga 6 min 02 sec
 • Bir Kosove i dalė nga pėrralla 3 min 50 sec
 • Dasėm kemi nė shtėpi 2 min 57 sec
 • Eja djalo shtrima dorėn 3 min 22 sec
 • Kthehu biro nė atdhe 4 min 00 sec
 • Kujtimi im 2 min 33 sec
 • Pritja 4 min 33 sec
 • Vaji i nuses 4 min 33 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Fatin e mallkoj 3 min 34 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Kėnga zemrat na i bashkoi 3 min 43 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Kur dola te dera 3 min 22 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Lamtumirė derė e shtėpisė 2 min 59 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Moj e vogla si hana 3 min 57 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Moj Kosovė e fortė si guri 2 min 42 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona O marak 3 min 15 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Shpėtim Robajt 3 min 20 sec
 • Vjollca Buēaj dhe Corona Sonte jam e lumtur 3 min 15 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.