Xhevdet Berisha

8 kėngė, 28min 59sec, 1 CD nga Xhevdet Berisha

   

 

  • Jo nuk falet gjaku i derdhur 4 min 49 sec
  • Kėngė pėr Bekim Berishėn - Abejėn 3 min 25 sec
  • Kėngė pėr Selman Lajēin 4 min 01 sec
  • Kėngė pėr Tahir Berishėn 3 min 16 sec
  • Koloneli i lirisė 3 min 52 sec
  • Mitrovica kurrė nuk ndahet 3 min 12 sec
  • Xhevdet Berisha dhe Dava Gjergjin Bahem fllad e bahem flakė 3 min 15 sec
  • Xhevdet Berisha dhe Dava Gjergjin N'dasmen tonė po bjen tupani 3 min 09 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Pėr ēdo pyetje, vėrejtje, kėrkesė, shkruani nė e-mail.