Ylmize Tafallari

11 kėngė, 52min 23sec nga Ylmize Tafallari

Ndryshimi i fundit i faqes 28.02.2008 10:48

Ylmize Tafallari

 

Video

 • Dil kodėr nė kodėr 4 min 28 sec
 • E kam qu me qep jelekun 3 min 16 sec
 • Falma buzėn 4 min 02 sec
 • Hajde cucė 3 min 27 sec
 • Kėngė kurbeti 4 min 57 sec
 • Mos ma shtrėngo dorėn 3 min 06 sec
 • Pėr Miēin dhe Tonin 3 min 26 sec
 • Potpuri 1 2006 13 min 00 sec
 • Potpuri 2 2006  6 min 26 sec
 • Ti mė thuaj e mos vono 3 min 05 sec
 • Ti se kupton ē'ėshtė dashuria 3 min 10 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes