VĖLLZERIT DUGOLLI

24 kėngė, 133min 38sec, nga Vėllezrit Dugolli

Alia me prim, Neziri me sharki, Hyzeri me ēfteli, Sanelli me ēifteli dhe Ferizi me violinė

Ndryshimi i fundit i faqes 18.04.2011 12:33

Dėgjo kėngė

Pėr ti dėgjuar kėngėt, duhet tė keni RealPlayer

Google

  Vėllezėrit Dugolli

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ali Pasha po e hap tefterin 9 min 43 sec
 • ēka ka zogu 3 min 58 sec
 • Dert mi dert 7 min 48 sec
 • Fati i shqiptarit 3 min 00 sec
 • Kėngė pėr Kadri Ademin e Fadil Rashitin 5 min 26 sec
 • Kėngė pėr Lulėzim Llugiqin 7 min 59 sec
 • Kėngė pėr Milaim Behėn 12 min 03 sec
 • Kėngė pėr Sali Shabanin 6 min 43 sec
 • Kėngė pėr Uēk-nė 9 min 46 sec
 • Kush i ka si ti moj nanė 3 min 41 sec
 • Ministritė nė Londėr 7 min 13 sec
 • Moj Kosovė mriz me zana 3 min 19 sec
 • Na ra serbi nė Drenicė 3 min 47 sec
 • Potpuri 2 kėngė 6 min 02 sec
 • Prej shtėpisė kur jam dalė 3 min 23 sec
 • Pyet Kosova pėr njė ēikė 3 min 57 sec
 • Thėrret Prizreni mori Shkodėr 3 min 41 sec
 • Me Shetin Drenica martire 6 min 01 sec
 • Me Shetin Kėngė pėr flamurin 3 min 16 sec
 • Me Shetin Kėngė pėr Rifat Berishėn 6 min 14 sec
 • Me Shetin Kreshtat e Kosovės 4 min 09 sec
 • Me Shetin Moj Kosovė nuri i lavdisė 4 min 55 sec
 • Me Shetin N'agim herėt kur u zgjova 6 min 59 sec
 • Me Shetin Oj Shqipėri mos thuaj mbarova 5 min 15 sec

 

Hit Counter vizitorė prej hapjes sė faqes

Faqja kryesore