Mirė se vini tek www.rapsodet.com

Mirė se vini

 

 

 

Google

 Muzikė tė vjetėr nga odave tona, vetëm përmes faqes: www.rapsodet.com   

Lista e rapsodėve :

Abaz Agaj

Adem Osaj

Afrim Gashi e Bekim Berisha

Agim Baftijari

Agim Elmazi, Elmi Agushi e Xhemajl Halili

Agim Fejza

Agim Gashi

Ahmet Beha e Zijadin Sopi

Ahmet e Rifat Maxhuni

Ali e Naim Krasniqi, Halil Bytyqi e Isė Llapēeva

Ali Zogjani e Jakup Krasniqi

Augustin Uka

Avdi Behrami

Avni Haziri e Bahtir Zeneli

Azem e Zeqir Gecaj

Aziz e Rizah Morina

Bajram Krasniqi

Bajrush Doda

Bardhec Hajdari

Basri Rexha e Esat Gashi

Batllava

Besim Avdyli e Sadik Kuēi

Bexhet Korpuzi e Lulėzim Shala

Beqir Gashi e Muje Krasniqi

Bib Kosova

Cenė Visha

Demir Krasniqi

Dervish Shaqa

Dida, ēela e Kovaēi

Enver Mulaka

Engėll Koca

Eqrem Berisha e Sadik Shala

Esat e Murat Lamallari

Fatime Sokoli

Fazli, Naip e Florim Morina

Fehmi Kastrati e Florim Haliti

Gani Demolli

Gjelosh Memaj

Gjergj Ukaj

Grupi "Dumoshi"

Grupi "Durakėt"

Grupi "Flamuri"

Grupi i Ymer Rizės

Grupi "Hajvalia"

Grupi "Mėrgimi"

Grupi "Mėrgimtarėt"

Grupi nga Theranda

Grupi "Ramiz Sadiku"

Grupi "Pakashtica"

Grupi nga Prizreni

Grupi "Turjaku"

Grupi Rapsodik - Ferizaj

Grupi nga Gllogjani

Grupi i Agron Ukėsmajlit

Grupi i Hadi Bajramit

Grupi Llapi

Grupi Malisheva

Hajdin Lima

Halit Gashi

Halil Cėrvadiku

Haxhi Prengu

Ibish Broja

Ibrahim Muqaj, Islam Mustafa e Agim Osmani

Idriz Luma

Imri Kamogllava

Isė Llapēeva e Qerim Gashi

Islam Hoti

Isuf Berisha

Isuf e Lamush Kėrtoku

Izbica

Jeton Fetiu e Nazmi Krasniqi

Kadri Moni e Hajdar Doda

Kadri Moni, Vesel Bujupi e Ndrecė Gojani

Lan Dobra

Latif, Zekė e Ahmet Zabeli

Lek Duhani

Liti e Biti

Lulėzim e Kujtim Maroca

Lushė e Sylė Dumnica

Marash Krasniqi

Mehdi Berisha

Mhill Krasniqi

Miftar Meta e Besim Avdyli

Musa Seadini

Muhamet Bashota, Sylė Gashi, Sejdi Morina, Rrahman Jezerci

Murat Mavraj dhe Riza Daci

Musė Reqani

Musė Hertica

Nazmi Berisha

Nazmi Jakupi

Ndrec Gojani

Ndue Shyti

Nebi Dauti e Ramazan Dibra

Nebih e Shaban Berisha

Nezir Rama

Nuredin Gashi

Osman Gashi, Hafir Plakiqi e Sadik Krasniqi

Osmani, Shkėlzeni, Sinani e Syla

Osman Sefa e Halil Bytyqi

Osman Sefa, Jakup Krasniqi e Ali Zogjani

Pėrparim Brati e Hamit Kastrati

Qamil Pirraku

Qamili i Vogėl e Mazllom Mejzini

Qazim Berisha e Ibrahim Krasniqi

Qazim Hajdari

Qerim Berisha

Qazim e Sabit Shabani

Ramadan Krasniqi e Florim Shala

Rapsodėt nga Gllogjani

Remzi Gashi

Rexhė Gashi

Rexhep Vehapi

Rifat Draga

Rifat Berisha

Riza e Sevdi Daci

Rizah Bllaca

Rizah Selimi

Rrahman Pagarusha e Hamėz Llapēeva

Sadik e Petrit Kryeziu

Sadik Krasniqi

Salih, Feriz e Ali Krasniqi

Sami Kosova

Sef Mleqani

Sejdi, Ruzhdi e Gani Gashi

Selman Bala

Selman Bala e Adil Cena

Selmani e Adil Dugolli

Sevdi Malėsia e Qamil Berisha

Shaban Baksi

Shaban e Qėndrim Shishmani

Shaqė Avdia

Skėnder Buzhala dhe Lumi

Skėnder Shabani e Kerim Palloshi

Sylė Mahalla

Tahir Drenica e Hashim Shala

Tahir e Hilmi Gashi

Tė bijtė e Sef Mleqanit

Ukė e Xajė Bytyqi

Vėllezrit Bajra

Vėllezrit Bajrami

Vėllezrit Bardheci

Vėllezrit Bisaku

Vėllezrit ēakaj

Vėllezrit Dugolli

Vėllezrit Duraku

Vėllezrit Gashi

Vėllezrit Gjini

Vėllezrit Gllavica

Vėllezrit Haliti

Vėllezrit Haliti nga LLapi

Vėllezrit Haliti nga Kozhica

Vėllezrit Hamzaj

Vėllezrit Krasniqi

Vėllezrit Liti e Biti

Vėllezrit Musliu

Vėllezrit Pangjaj

Vėllezrit Qetaj

Vėllezrit Sejdiu

Vėllezrit Zogaj

Xhavit Vitia

Xhevdet Krasniqi

Zef Tanushi

Zekė Lushaj

Zejnullah Bajrami

Zenel Zekolli

Ymer Sefa, Adem Osaj Naim Krasniqi et.

Tė gjithė ata qė kanė informata mbi kėngėtarėt, biografi apo fotografi ju kisha lutur tė mi dėrgoni sa pėr ti kompletuar sa mė mirė faqet. Ju falemnderit

Tė gjithė ata qė kanė audiokaseta, disqe 33 apo 45, cd pėr ti kthyer nė mp3, shkruani nė e-mail apo dėrgoni nė kontak me dėshirėn tuaj.

  Ndryshimi i fundit i faqes 14.12.2010 08:27